Jakie łóżko wybrać do niewielkiej sypialni?

łóżko do sypialni 140x200Sercem każdej sypialni jest łóżko. Kiedy nie jest ona za duża, szuka się rozwiązań, które pomogą w jak najlepszym wykorzystaniu dostępnego metrażu, a jednocześnie nie zajmą zbyt wiele miejsca.

Łóżko 120×200 z pojemnikiem

W sypialni jednoosobowej bardzo dobrze sprawdzi się łóżko, które będzie miało więcej niż standardowe 90 centymetrów szerokości. Dzięki temu będzie ono bardziej wygodne i sprawdzi się także jako miejsce weekendowego odpoczynku. W małej sypialni (choć nie tylko) świetnym rozwiązaniem będzie łóżko z pojemnikiem na pościel, dzięki któremu można będzie zyskać jeszcze więcej miejsca do przechowywania. W ostatnim czasie najmodniejsze wśród łóżek 120×200 są te tapicerowane, piękne wykończone i oparte na solidnej konstrukcji.

Łóżko do sypialni 140×200

Ten właśnie rozmiar łóżka dwuosobowego jest na tyle uniwersalny, że zapewni wysoki komfort snu, a jednocześnie nie stanie się zbyt masywnym wypełnieniem sypialni. Najpopularniejszym rodzajem łóżek do sypialni 140×200 są te wykonane z drewna, ponieważ są wytrzymałe, ładne i dodają wnętrzom przytulności – https://mirat.eu/lozka-do-sypialni-140×200,c418.html. Najczęściej wybierane są łóżka:
– sosnowe,
– dębowe,
– bukowe.
Każde z nich ma trochę inny kolor, ale wszystkie zachwycają zawsze swoją naturalnością i niezwykłymi kształtami.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Sypialnia i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.